ürünleri çok enteresan lar performans olarak

Admin

Administrator
Staff member
oldukça İyiler fiyatlarına baktığımızda da Türkiye'de bir ulaşılabilir lar yani Türkiye'de stüdyo aydınlatması Işık mışık dediğinizde fiyatlara ben duşa giriyorum Her konuda olduğu gibi ne yazık ki anlamadığım bir şekilde mesaj ses kayıt cihazı şimdi bu düzen sonrasında Fujifilm xt4 ve iste işle ilgili bana sorular da cevap vermek istiyorum abi sunuyor mu ile ilgili bir sürü iddaavar ne düşünüyorsun gibi birçok soru geliyor Bakın bu konseptte bu klasman da olduk Yani ufak com Genelde sorunsuz bir şekilde Dilediğiniz kadar kayıt

olabiliyorsunuz Alp Gürsoy güzel bir inceleme yayınladı 6600 de aynı şartlarda aynı çözünüz aynı FPS değerlerinde yan yana koydu ikisini kayıt testi yaptır izleyin görün orada net bir şekilde adam Pencerenin önüne koymuş test ediyor ve sureleri ölçüyor hangisi daha başarılı bir şekilde görebilirsiniz Ben Alfa 6400 kullanırken Alfa 6400 ü 4K 30 FPS kayıt alırken kesinlikle kesinlikle hep böyle bir göz diyordum şunu kapanıyordu aynısını aynı şekilde 4K 25 FPS kayıt alırken onu ön çekimini yaparken ön incelemesi için kayıt

alırken bir saat vaktim var mı Sadece telefonla ve kamera kapandığı için çekimin gerisini ayıp olma yaptım ben öyle söylemişti Alfa 6400 kapandığı için 4K 25fps ısınıp gerisini aklına çektim bu aleti de 4K 60fps kayıt için alacaksanız birincisi içerisine Sadece 20 dakika ikisi de yani 20 dakikalık bir kayıt için 4K 60fps satın alıyorsanız harici kayıt cihazı almanız gerekiyor ikinci isteseydim tutacaksınız yoksa başka şansımız yok ve dediğim gibi bu bir hata mı Alfa 6400 ısınıp kapanması bir atar mı değil kameraların imitasyonu var 2600 gün

kapanması bir hata mı diye çünkü e6600 de bu ay sonunda değil aslında fiyatları çok benzer ama 6614de 8 bit renk bilgisi kaydedebiliyor bu alet 4K 60fps 10 bit renk bilgisi kaydedebiliyor bir tane çıkıyor Bir tanesi youtuberlar için önerebileceğiniz dükkanın olduğu anlatabiliyor muyum olmadığı için yan yana koyup karşılaştırırken bile ona göre karşılaştınız lazım yani neden 25 Mbps 8'den aletlerin klasmanı anlayabilirsiniz bu işi Kim o yüzden şu anda birçok Yusuf burada var yani ısınmadı için kusursuz mükemmel cehalet olduğu