şöyle söyleyeyim telefonu öptürmüyorsun da

Admin

Administrator
Staff member
megapiksel çözünürlüğe bir kamera var 52.0 diyaframda sahibi Ben arkadaşlarımdan rica ettim size şimdi bol bol selfie çekelim buradaki defterleri de görmüş oluruz telefon full HD 35 yine ön kamerada video çekebiliyor Şimdi telefonu içerisinde 6000 ve 1 batarya var başarı bildiğinizde sevindim Merhaba Peki Şöyle düşünün yani full batarya her Telefonun bataryası insanın götürebilir ama %5 70 aracımız kalırsa ne olur Bunun sorusunu cevaplamış ve iyiymiş öyle diyor Eğer olursa 1.9 saat WhatsApp'ta kılabilirsiniz tam 1.6 saat YouTube'da takıla

bilirsiniz diyor ki mesela ben buradan Trabzon uçağına bineceğim o da tam böyle bir saat 5 dakika falan sürüyor %5 şarjım var korkarmıyım Hayır işte bir yol boyunca ben yurdumuzda indirmiş olduğum o videoları bir buçuk saat 3 saat boyunca izleyebiliyorum bunlarla ilgili rakamları ve oldukça iddialı güzel birer batarya zaten büyük olduğu için de hani olmadığını etmem gerekiyor 5.8 saat boyunca Spotify 1.6 saat boyunca Instagram bizleri bekliyor Ayrıca buradaki değerlerinde Ekran parlaklığı çekip çekmeme gibi durumlarda değiştiğini

belirteyim şimdi geçen biri full tarafa Şimdi Asker zordu biraz daha kolaylaştıracak bataryası Furkan neler yapılabiliyor 25 saat boyunca vücuda takılan biliyorsunuz 115 saat boyunca da Spotify kullanabiliyorsunuz Telefonla alakalı yavaş yavaş defterleri bitirmeyi başlıyoruz sıradaki bağlantı olacak telefonda Buyur enişte bulunmuyor zaten olsaydı tadından yenmezdi bunda yine söylemiş olayım Eğer Enes'i ne iş yapacak diye soracak olursanız da eğer bankanız uygulaması destekliyorsa direkt olarak temasla bir şekilde telefonu

kullanarak ödemeler gerçekleştirebiliyor ya da veriyorum verebiliyorsunuz bu çok belli Kızacak bir detay mi Hayır değil önemli olan telefonları yüzünü ne kadara kaç oldu benim tüm gün boyunca götürüp götürmeyecek gibi detaylar şöyle söylemek istiyorum 611 büyük bir batarya telefon kimler için diye soracak olursanız Eğer ben telefonda işte ağır işlemler yapmıyorum telefonla çok yüksek bir performans beklemiyorum bu yüksek performanslı beklemiyorum ama telefon batarya tarafında performans dolmalık gün içerisinde çokça telefona