bakmak istiyorsun bir şey zaman geçirmek

Admin

Administrator
Staff member
istiyorsunuz siz nerede kullanarak Sizler de hani zaman geçer misiniz akşama kadar Instagram'da WhatsApp'ta artık istediğiniz şeyi yapabilirsiniz telefon seviyede bizlere bunları sunabiliyor Eğer oynayacağım derseniz de tabii ki modellerine bakabilirsiniz oyunları oynamak için ama ben zaten Sizler onun performansını burada göstermiş olup kısaca baktığınızda telefonu veriyor Eğer başka bir yola Markası altında bulabiliyorsunuz morik de oldukça pahalı olduğu için ben uzak gibi gördüm ki birçok firma Ailesi içinde çok

güzel kafesler yapmışlar ve bu kafesler ulaşılabilir fiyatlar özelde kolla beraber güzel bir kampanya kaldım ve satın aldım 67 dolara falan geldi hem kolay hem aşağıdaki kafesi ve üstteki monitör tutacağı gümrükte de bu cihazların toplamı için 107 TL 1 günlük para söyledi Yani 67 dolar artı 150 TL'ye bu kafesi ve üzerindeki ekran Kucağına almış oldum şimdi kullandığım düzende hangi cihazın için kullandığımız sizlere anlatacağım kafesin içine aldım tek bir seferde kameraya takabilmek için oraya diye mikrofonu takıyorsunuz ekran takıyorsunuz

onun haricinde başka bir şey Mümkün değil kafes kafes her yerine delikler var her yerinde bir şey takabileceğiniz yuvalar var genişlemiş oluyor 5 tane farklı adaptöre sahip olup bunları takıyorsunuz delikler sayesinde de eğer gerekli vidaları sahipseniz her şeyi bunun üstüne otursam gidiyorsunuz ekranında dışına mikrofonuna kadar yerleştiriniz daha değerli değiştirebileceğim yerim var çok büyük avantaj sağlıyor Gerçekten şimdi ilk olarak aşağıdaki tashkent ses kayıt cihazından başlamak istiyorum sasgem ses kayıt

cihazı kameranın üstüne ses kaydı da bir diyecekken niye var mesela şimdi ses kaydı yaparken özellikle Biz Koray'la beraber dükkan üstüne çok fazla kalkıyordu Koray Bir an kanalına bilin ki hemen aşağıda var ziyaret edebilirsiniz Kendisi ev hanımı aldıysanız Deniz Ünlü bir moda fotoğrafçısı ve YouTube'da çok güzel bilgilendirici videolar ile yer almakta fotoğrafçılar videoya gibi duyuyorsanız kanalını takip etmenizi öneriyorum onunla konuşurken sesin özellikle kameralardaki ses yongaları çok kaliteli olmadığı için harici bir ses cihazına