Ciddi problemler vardı ama onun üzerinden

Admin

Administrator
Staff member
bir yazılım güncellemesi aldı Bu yazılım güncellemeleri ile beraber mükemmele yakın hale geldi ve ben maalesef su geçiriyor Aman dikkatli olur Eğer böyle aşkın ortamlarda yaptınız havuza Okyanusu öyle yerlere falan gidiyorsanız mutlaka ve mutlaka o aksesuar yani su geçirmeyen ve 60 metreye kadar alabildiğiniz bir aksesuar varmış Ben görmedim kullanmadım kullanmayı da düşünmüyorum yani Sualtı için kullanacağım bir cihaz değil bence bu Eğer böyle bir şey yapacaksın o zaman bu konuda çünkü bundan çok memnun

kalmadım Hatay Kendisi de yazıyor bant genişliğine ne şekilde kullandığınız saniyede 10 MB veri ile bu aktarımı sağlıyor telefonunuza Ya da tabletinize ben açıkçası bunu bir meslek haline getirmiş olan kişilere tavsiyem şu Ben öyle yaptım hani telefona bağlayıp aktarmaktan ziyade bir kart okuyucu ile aktardım Yani bu sefer 9 kat 10 kat hızlı sonuç elde edebilirsiniz işte ne bileyim yani yarım saat gidiyor çektiniz yarım saat harcamayın O nedenle bir kart okuyucu ile komik çıkarsın kart okuyucu kart okuyucu Ya telefonum bağlarsınız

Tablet bilgisayarın bağlarsınız mutlaka işlemleri bu şekilde devam ettirir cihazın ve dayanıklılığını merak edenler olabilir cihazın çizilmesini engelleyen bir kılıf var bu kılıfı yanınızdan ayırmasın sanız iyi olur Hem lensi polen camın çizilmesinin geliyor hem de hassas olan boyun kısmında kırılmasın engelli o taraf gerçekten hassas söyle ama Eskiden böyle telefon kullanıcıları hatırlat Nokia 5110 mu böyle var ya da böyle bir tuhaf biraz da olabilir Hem zaten hem de gerçekten çok Güncellemelerinden sonra daha da fazla seçenek geldi ama

yine de ekranda sağa sola Kaydır zaten minik ekran Yani daha fazla uğraşmayın bağlayayım telefona Bağlar bağlama zaten uygulaması otomatik olarak açılıyor açıldıktan sonra da çok daha fazla detaylı ayarı oradan yapabiliyorsunuz Sadece böyle Detaylara halletmek değil videoların düzenlenmesi konusunda da en kötü de olsa seçenekleriniz var Sevgili dostlar asla bir güzel teşenek var ama nedense ben uygulama üzerinde değil de bilgisayar işlerini yapmayı tercih ediyorum uygulamada çok güzel yani süreleri de belli ekranda var sadece