gelelim pil performansı yani cihaz zaten

Admin

Administrator
Staff member
küçük ya yani hani bu sefer oradan yapabiliyorsunuz işte hepsi harika bir şey diyorsun şu şu kadar şu kadar sürer yani Fotoğraf fotoğraf fotoğraf düşük ışıkta bile düşünüyorum ama umurumda değil Şu anda bu Türkçe yok ama belki ama belki belki bunu da şimdi dedim ve elimde bayağı bir soru var sahip olanlar yani günlük hayatın içerisinden ailesi ile eşi ile yerleri gezerken kayıt yapmak isteyen kişiler için Paylaşacağız Yani tamamen kendi deneyimlerinizi paylaşacağız O nedenle her bir cümleyi dikkat ederek bu hazırlığımızı

söylemek isterim Sevgili dostlar Tanıtıldığı Aile içerisinde Bu bir aile 3 kişilik bir çete bunlar bu çetenin en küçük üyesi şu anda elimde boyut olarak bunun bir çocuğu var ama daha pahalı şimdi o ailedeki iPhone 11 bizimle beraber diğer yerlerde iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max Sevgili dostlar bu tanıtılan en uygun fiyatlı olan model arka tarafta iki tane kamera var Türkiye fiyatını merak edenler olabilir bu videoyu çektiğiniz günlerde Türkiye fiyatı ve Türkiye çıkış tarihi henüz netleşmemiş tir ama bir güncelleme olursa Açıklama

kısmında sizleri bu linkleri paylaşacağız fiyatlar malumunuz ama ben kendi beklentilerimiz söyledim ben açıkçası 8 bin liranın biraz altında bekliyorum ama belki sürpriz olabilir Biraz üzerinde olabilir o civarlarda bir fiyatla gelmesini bekliyorum nerenden uydurdun Bu fiyatı diyenler olursa da şöyle ki Türkiye'de iPhone onar halen satış ve yurtdışında iPhone 10 ar kaç para 500 küsür dolar Türkiye'de kaç para 6000 küsür TL o zaman yurtdışında iPhone 11 kaç para işte 100 150 Dolar daha fazla gibi Onu ekle bunu çıkart hesap yap kitap yok

derken 7500 lira gibi bir rakamı ortaya çıkardım ama dediğim gibi yani burada Apple Türkiye verecek bu kararı o güncelleyip geldiğinde sizlerle paylaşacağız tekrar döneyim sohbetin başına yani cepten bu kadar para çıkacak acaba biz bu telefonu alsak mı ne ile piyasaya cağız bu konuda bilgi vermek isterim doğrudan bir Android telefonla bir iPhone modelini kıyaslamayı Doğru bulmuyorum Sevgili dostlar bana soracak olursanız Bu benim kendi kişisel çekim bir iPhone modelini Bir önceki iPhone modeli ile kıyaslarsak çok daha iyi olur