kaydede biliyorsunuz Çünkü o kadar Daha

Admin

Administrator
Staff member
sonrasında renk üstünde oynama seçeneğiniz oluyor Ben geçmeden önce Bir Deniz Gibi Sony Alfa 6400 günü kullanıyordum Alfa 6400 youtuberlar için ı ile uygun bir giriş makinesi de oldukça fazla değişti ve 8 bit renk Olsun istiyorsanız yani 4096 x 2160 pikselde çekerseniz değer Aslan kokladığımızda daha az kaybınız oluyor genişlikten çok fazla kaybetmiyor sunuz Bu yüzden bu kamera çözünürlüğü ve akış derecesiyle benim ihtiyaçlarım fazlaca karşılıyor işte üzerinde yer alan bu atomos Ninja Bir de o yüzden burada yer alıyor atomos

Ninja birinin esnek bir kapı üstünde olduğunu göreceksiniz bu esnek kafa kayıt cihazını çok rahat bir şekilde hareket ettirmeniz sağlığı için kayıt cihazı aynı zamanda bir ekran kendime doğru döndürün Eğer kameranın önünde sen bütün detayları görebiliyorum Çünkü atomos niye Caminin üstündeki ekran binlik parlaklığı çıkabilir ihtiyar bir ekran 10 bit renk gösterebiliyor Siz kaydına sağlığınız çok net bir şekilde bunun üstünden izleyebiliyorsunuz çok özel bir cihaz fiyatına bakarsanız bazı kameralardan daha pahalı olduğunu göreceksiniz

ama ben bu iş dediğim gibi çok keyifli yatıyorum benim asıl hedefim limitleri zorlamak yakında iç diğer videolara karşınızda olacağım işte limitleri zorlarken de ihtiyacımız oluyor Türkiye'de bile 2000'den aşağısına sahip oluyorsunuz bir dönem şu an kaç lira bilmiyorum ben 1200 lira vermiştim satın alırken döneminde fiyatı karşılaştırdığımızda bir tanesini kablosuz fiyatına burada kablosuz bildiğiniz yaka mikrofonu set alıyorsunuz gerçekten avantajlı benim kullandığı keyif aldığım bir ses ses konusunda ve alıcısı da hemen üst tarafta

burada konumlandırılan biliyor aynı zamanda bir de Işık görüyorsunuz Bu işi nerede kullanılıyor bu işi asla kaydederken çok kullanılan Bıldır olsun Bu millet nerede kayıt alırken kullanıyorum Bunlar Detay çekeceksen bir milletlerini çekeceksen üyesi toplanıp aydınlatılması gerekiyor işte burada da kışın açıyorsunuz küçük olmasına rağmen güçlü bir ışıktır ve aidat bak istediğiniz objeyi aydınlatıp çekiyorsunuz Hatta bu işin Ama şu anda nceleyebilirsiniz ürünleri Ben bu işi dardan yararlanıyorum bir süre önce geçtim badoks ara godoks