kaydedilmesin her zaman daha iyi olduğunu

Admin

Administrator
Staff member
söyledi böyle bir şey öğrenmiş Etraftaki ses uzmanlarında ve harici bir kayıt cihazı dediğinizde de yazdım ya da çıkmazken kayıt cihazları öneriyorsunuz saz kimin elimdeki dr-60d modeli üzerindeki iki tane ikisi de var bir tane Stereo ses girişi ile bütün ses kayıt ihtiyaçlara tek bir sefer bir ihtiyaç ve yolcu iksalar girişlere Fantom destekli Fantom ne oluyor bazı mikrofonlar ekstra güç beslemesi ihtiyaç duyuyorlar sazkent üzere takacağınız
6 tane kalem pille mikrofonların güç beslemesinde sağlayabiliyor ve aktif mikrofon larınızı kullanabiliyorsunuz

Bu cihazı isterseniz röportaja gidin isterseniz kendi kayıtlarınız da aldı hem kamera içine kayıt alıyorsunuz Senet ascem üzerine takılan ettiği kartı çift kayıt oluyorsunuz bir tanesi kameraya kaydoluyor kameradaki videonun sesini iki tanesi de söyle düşük kazanç yüksek kazançlar bol istediğiniz farklı bir sar biliyorsunuz Çünkü elimizde Arda farklı seçenekler halinde 3 farklı ses kaydını da oluyor tek başınıza bir şey yapıyorsanız tek bir şansınız varsa bir kere çektikten sonra üst kalmak istemiyorsanız müthiş özellikler gittiniz önemli bir

röportaj yaptığınız patladı mı diye endişe etmenize gerek yok 3 tane ses kaydını zor Elinizde bir görüntü kaydımız var ama ses kaydı oluyor bu konuda çok başarılı üzerindeki mikserler kayıt seçenekleri kameraya kaydetme Sitesi tekrar dinleye bilmeniz ben eğer işte söylüyorsanız bunun Esralar makinamızda kullanacaksanız incelemenizi öneriyorum sizlere Ben Amerika'dan almıştım şimdi fiyatı uçmuş fiyatını görünce şaşırdım açıkçası modeli var görüyoruz neden atomos Ninja bugün harici kayıt cihazı kameraya bağlıyorsunuz

değil de atomos Ninja beynin içerisine kaydediyorsunuz kaybedeceğiniz şeyleri Çünkü şöyle bir durum söz konusu Bu cihazın 460 şehriyesi 20 Dakikasını var Birincisi 20 Dakikasını kaydırıp kaldırıp istediğiniz kadar kayıt yapabiliyorsunuz bunu prores olarak kaydediyorsunuz yani olabildiğince az sıkıştırılmış olarak kaydediyorsunuz ve iç içe renk bilgisi ile Ferdi diyorsunuz Normalde kendi içerisine 4K 60 Espiye 420 10 bit renk kaydı yapabiliyor Siz rengine kadar geniş sıkıldı da kaydederseniz yani harici bir kayıt cihazı maydanoz