oydu koydur kameralara uygun hale getirdik

Admin

Administrator
Staff member
ve iPhone 11 için kullandık malum Bunlar biraz pahalı cihazlar O nedenle bir şekilde kullanılmış dedik Bunu niye anlatıyorum yani iPhone onarım hemen hemen aynıdır Tek fark arkadaki kameraların tasarımı seviyor Dostlar her burada tasarım delilleri olabilir aranızda nasıl sayı farkı görmüyor musun Apple'ın logosu daha önce bir gıdım yukarıda şimdi aşağıda falan dedi Yani olabilir doğru diyorsunuz Apple'ın logosu da biraz aşağı indi Onun dışında bir iki cümle falan yazıyordu arkası daha da sadeleştirilmiş durumda tasarımdan

bahsetmişken şu anda elinde sarı rengi görüyorsunuz Normalde sarı bir telefonumuzun olması için biz kılıf alıyorduk kılıfı o renkler C7 olup 11 Pro ve Pro Max arasındaki ekran gerçekten o kadar harika değiyor mu diye Şimdi bunun cevabını hemen vereyim açıkçası netflix'ten 1 TDI derken YouTube'dan yüksek çözünürlüklü YouTube'un İzin verdiği kadar yüksek çözünürlüklü ya da çekmiş olduğunuz bir fotoğrafı Videoyu izlerken çok çok ciddi bir fark yok Peki park nerede var 11pro 11pro Max çok daha gerçekçi mesela Siz iPhone 11 de size

Çelik karanlık koyduğunuz zaman şu anda ekranlarınızda da görüyorsunuz her iki telefonda yan yana koyuyoruz ama iPhone 11 ekran 4 anketi ya zifiri Bir siyasi simsiyah Oysa 11 Pro ve 11 tömekte kullanılan Amoled ekranların başarısı orada görür ama onun dışında yani siyahla kağıtları cihazda normal renkleri gündelik hayattan Çekilen videoları zaman gözle görülür Çok ciddi bir fark yok sevgili olsak bunun altında çizmiş olalım iPhone 11 ile iPhone 11 arasında ekranlar arasında bir fark var mı yine tek link olarak hiçbir fark

yok aynı çözünürlük aynı kontrat aynı parlaklık devam ediyor Bunun da bilgisini vermiş olalım Bu arada şöyle dedi bilgi vermemiz lazım bugüne kadar kullanılan işletim sistemleri güncelleniyor ve şu anda elimizde ayet 13.1 işletim sistemi var Bu ne anlama geliyor Aslı dünyadaki ilk yapılan incelemelerde ayın 13 vardır ve bu işletim sisteminde bazı hatalar vardı Şu anda daha kararlı bir sürümde karşınızdayız Sevgili dostlar mesajlarda olsun ya da E91 Dosya göndermek istediğinizde çok daha kararlı bir işletim sistemine sahip idi şimdi iPhone